Brown Tea Hazırlanışı.

Brown Tea 1 kutu içerisinde yer alan 45 Ölçek 45 günlük kullanım içindir. 45 gün boyunca sabahları 1 su bardağına İlk kullanımda 3 gün bir çay kaşığı daha sonraki günlerde 1 Tatlı kaşığı ilave edilip Karıştırın Brown Tea’nin Suda çözüldüğünü göreceksiniz. Sabah yemekden yaklaşık olarak 30 dakika kadar önce aç karına içebilirsiniz.

BROWN TEA (ÇAY) FİYATI KARGO DAHİL 140 TL

BROWN TEA VE BROWN JEL 15 KASIMA KADAR 220 TL

SİPARİŞ FORMU


BROWN ALTIN MASKE 40 TLBROWN BİGSİZE 80 TLBROWN JEL 80 TLBROWN TEA 140 TLBROWN TEA+ BIGSİZE 220 TLBROWN TEA+ JEL 220 TLBROWN MİRACLE BOSHBORUS HONEY

BROWNTEA

Brwon tea Tamamen organik ve sağlıklı bitkilerin özünden elde edilerek yapılmıştır. Hiçbir katkı malzemesi bulunmamaktadır.

Doğal Karışık Bitki çayı

HİBİSKÜS, BİBERİYE, FUNDA, SANDOLOZ SAKIZI, KİTRE, TARÇIN, LOHUSA ŞEKERİ, MATE, KUŞBURNU, YEŞİL ÇAY, SİNAMEKİ,KİNOA TOHUMU ve CHİA TOHUMU’ndan Oluşan Protein Bitkisel Form Çayıdır.

Bünye Dostudur.

Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın..

Brwon Tea Ergonomiktir

Brwontea kilo kontrol metodu olarak çok ergonomiktir. ve Gıda takviyesi Kilo kontrol ürünüdür.tamamen sizler için kilo kontrol edebilmeniz için tasarlanmış bitkisel ürünlerden üretilmiştir.

HEMEN SİPARİŞ VER