fbpx

Brown Tea Hazırlanışı.

Brown Tea 1 kutu içerisinde yer alan 45 Ölçek 45 günlük kullanım içindir. 45 gün boyunca sabahları 1 su bardağına İlk kullanımda 3 gün bir çay kaşığı daha sonraki günlerde 1 Tatlı kaşığı ilave edilip Karıştırın Brown Tea’nin Suda çözüldüğünü göreceksiniz. Sabah yemekden yaklaşık olarak 30 dakika kadar önce aç karına içebilirsiniz.

BROWN TEA (ÇAY) FİYATI KARGO DAHİL 180 TL

BROWN TEA VE BROWN JEL  270 TL

  SİPARİŞ FORMU


  BROWN ALTIN MASKE 55 TLBROWN BİGSİZE 90 TLBROWN JEL 90 TLBROWN KAPSUL 180 TLBROWN TEA 180 TLBROWN TEA+ BIGSIZE 270 TLBROWN TEA+ JEL 270 TLBROWN MİRACLE BOSHBORUS HONEY 110 TL

  BROWNTEA

  Brwon tea Tamamen organik ve sağlıklı bitkilerin özünden elde edilerek yapılmıştır. Hiçbir katkı malzemesi bulunmamaktadır.

  Doğal Karışık Bitki çayı

  HİBİSKÜS, BİBERİYE, FUNDA, SANDOLOZ SAKIZI, KİTRE, TARÇIN, LOHUSA ŞEKERİ, MATE, KUŞBURNU, YEŞİL ÇAY, SİNAMEKİ,KİNOA TOHUMU ve CHİA TOHUMU’ndan Oluşan Protein Bitkisel Form Çayıdır.

  Bünye Dostudur.

  Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın..

  Brwon Tea Ergonomiktir

  Brwontea kilo kontrol metodu olarak çok ergonomiktir. ve Gıda takviyesi Kilo kontrol ürünüdür.tamamen sizler için kilo kontrol edebilmeniz için tasarlanmış bitkisel ürünlerden üretilmiştir.

  Sipariş ve Detayli Bilgi