• 0850 420 50 80
  • info@jonx13browntea.com
  • istanbul

Brown collagen coffee

İçeriğinde yer alan yararlı bileşenler sayesinde ruhsal ve bilişsel fonksiyonlar başta olmak üzere genel olarak sağlık durumunu iyileştirmeye yardımcı olan kahve, pek çok hastalıktan korunmada da oldukça etkilidir. Zihni açması, uyanıklığı & enerji düzeyini arttırması ve zindelik sağlaması gibi etkileriyle bilinse de kahvenin faydaları bununla sınırlı değildir. Kahve, faydaları ve hastalıklar üzerindeki etkileri konusunda bilimsel araştırmalara sıklıkla konu olan besin türlerinden bir tanesidir. Hem ülkemizde hem de dünyada içecek olarak yaygın olarak tüketilen kahve, aynı zamanda cilt bakım ürünlerinde de sıklıkla kullanılan bir bitki türüdür.

Brown collagen coffee

Brown collagen coffee kullanımı oldukça kolaydır. Kullanım için öncelikle bir fincan miktarında suyu kaynatınız. Sonrasında içerisine 1 adet brown collagen coffee ilave edip yaklaşık olarak 4 dakika demlenmesini bekledikten sonra afiyetle içebilirsiniz. Genel olarak kullanımı sabah kahvaltıdan yaklaşık yarım saat öncedir. Aç karnına tüketilmesi tavsiye edilen  brown collagen coffee düzenli olarak kullanılması kalıcı olarak kilo vermenize yardımcı olmaktadır.

brown collagen coffee kullanımı ile vücudunuzdaki fazla kilolardan kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Tam etki görebilmeniz için orjinal ürün kullanmanız gerekmektedir. Orjinal olmayan ürünler vücut sağlığınızı tehlikeye atarken aynı zamanda zayıflamanıza da engel olur. Gün içerisinde kolayca kullanabileceğiniz bu brown collagen coffee sayesinde sizler de hayalinizdeki fiziğe sahip olabilirsiniz.

ÜRÜN İÇERİĞİ:

Hazırlanışı : 1 fincan kaynatılmış suya 1 adet brown collagen coffee (5g) ekleyip, şeker ilave edilmeden karıştırınız,  4 dakika demlenmesini bekledikten sonra afiyetle içiniz.

İçindekiler: çözülebilir hazır kahve,lcarnitine-collagen,çinko glukonat,hyalüronik asit,askorbik asit ,niasin,calciferol

Uyarılar / Warnings : 

hamileler, emziren anneler, 18 yaş altı ve kalp rahatsızlığı olanlar harici herkes kullanabilir. serin ve rutubetsiz yerde muhafaza ediniz. çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. emniyet bandı kopmuş ambalajlar satın almayınız.

Pregnants, Nursing Mothers And People With Heart Disease Should Not Use This Medication. Keep In A Cool And Day Place. Keep Out Of The Reach Of Children . Do Not Purchase Padrs With Broken Safety Tape.

Güvenli Ödeme

Hızlı Kargo

7/24 Destek

Memnuniyet Garantisi

[contact-form-7 id="11702" title="İletişim formu 1"]