• 0850 420 50 80
  • info@jonx13browntea.com
  • istanbul

Brown Kapsül

Brown tea Tamamen organik ve sağlıklı bitkilerin özünden elde edilerek yapılmıştır. Hiçbir katkı malzemesi bulunmamaktadır.

brown kapsul

Brown Kapsül Hazırlanışı

Kahvaltıdan yarım saat önce BrownCapsül’ü 2 bardak oda ısısında su ile birlikte içiyoruz. Bağırsak tembelliğiniz varsa Brown Psyllium’u da kapsülle birlikte içiyoruz.Bağırsak sorununuz yoksa Psyllium’u 3günde bir içmenizi tavsiye ediyoruz. Kapsülü içtikten yarım saat sonra kahvaltımızı yapıyoruz. Günlük 3 litre su içmeyi ihmal etmeyelim.

Doğal Karışık Bitki çayı

HİBİSKÜS, BİBERİYE, FUNDA, SANDOLOZ SAKIZI, KİTRE, TARÇIN, LOHUSA ŞEKERİ, MATE, KUŞBURNU, YEŞİL ÇAY, SİNAMEKİ,KİNOA TOHUMU ve CHİA TOHUMU’ndan Oluşan Protein Bitkisel Form Çayıdır.

Bünye Dostudur.

Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın..

Brown Tea Ergonomiktir

Browntea kilo kontrol metodu olarak çok ergonomiktir. ve Gıda takviyesi Kilo kontrol ürünüdür. tamamen sizler için kilo kontrol edebilmeniz için tasarlanmış bitkisel ürünlerden üretilmiştir.

Güvenli Ödeme

Hızlı Kargo

7/24 Destek

Memnuniyet Garantisi

[contact-form-7 id="11702" title="İletişim formu 1"]